GLOBALReach.org PomocPrzejdź do początku

Zamieszczone na stronie globalreach.org kursy i lekcje w postaci dokumentów są łatwe do przeglądnięcia, pobrania i wydruku w formacie plików PDF. Aby przejrzeć, pobrać i wydrukować te pliki musisz mieć zainstalowany w swoim komputerze program Adobe Acrobat Reader® 6.0 lub nowszy. Możesz pobrać powyższe oprogramowanie (software) ze strony internetowej: Adobe.com Adobe Acrobat Reader® 6.0


Przejdź do początku

Jak przesłuchać Audio lub obejrzeć wideo (jeśli istnieje taka opcja)

Możesz przesłuchiwać lekcje kursów audio klikając na link zatytułowany: „MP3 (56K)” albo „MP3 (100K)”. Możesz też obejrzeć lekcje na wideo klikając trójkątny przycisk Play danej lekcji albo otwierając link zatytułowany: „Obejrzyj wideo”. Dołączyliśmy ikony z AddThis.com aby pomóc Ci w pobraniu lub przekazaniu tych lekcji innym.
Aby obejrzeć całą zawartość wideo musisz mieć zainstalowany Adobe Flash Player. Możesz pobrać to oprogramowanie z http://get.adobe.com/flashplayer/


Przejdź do początku

W jaki sposób moje testy mogą być oceniane? Jak mogę otrzymać świadectwo ukończenia kursu?

Materiały zawarte na tej stronie są przeznaczone do osobistego rozwoju i wzrostu w chrześcijańskiej wierze i są oferowane za darmo. W całym kursie zamieszczone są testy sprawdzianowe. Niestety, nie jesteśmy w stanie bezpłatnie oceniać tych egzaminów, jak również nie możemy bezpłatnie oferować Świadectwa Ukończenia Kursu. Jest to dostępne za dodatkową opłatą. Kliknij na: Skontaktuj się z nami (link zostanie załączony) aby zasięgnąć więcej szczegółów.
Rozszerzone pliki Pomocy dostępne są w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim. Aby przejść do pliku Pomoc, wybierz dany język w Discover Resources w tym języku i rozwiń menu w lewym górnym rogu strony.

Przejdź do początku