Odszukaj Boga

Wielkie Życiowe Pytania


Niniejszy kurs zawiera sześć lekcji dla osób, które chcą wiedzieć więcej na temat natury Boga i co się dzieje z tym światem. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym w ogóle jest życie? Dlaczego się urodziłeś? Jak znaleźć szczęście? Jeśli tak, to te sześć lekcji będą ci bardzo pomocne.
Od wieków ludzie zadawali sobie to samo pytanie. Wielu z nich zagubiło się w czasie poszukiwania prawdy, inni jednak znaleźli na nie odpowiedź. W tej książce zapoznasz się z odpowiedziami na pytania, które cię nurtują.

Bóg Kocha Dzieci


Witaj w szkolnej rodzinie Global University! W wielu krajach na całym świecie dziewczynki i chłopcy uczą się tych samych lekcji. Podobnie ich rodzice oraz starsi bracia i siostrzyczki. Dlaczego? Dlatego, że każdy lubi czytać o tych wspaniałych mężach i kobietach Bożych, którzy żyli dawno temu. Z drugiej strony fajnie jest oglądać obrazki i wypełniać to, co jest zadane w każdej lekcji.
Większość z was polubi te lekcje, gdyż uczą one poznawać Boga. Przeczytasz o tym, jak bardzo Bóg ukochał ludzi. Zrobił dla nich wiele wspaniałych rzeczy. Dowiesz się, że ciebie też Bóg bardzo kocha i specjalnie dla ciebie robi wiele niezwykłych i wspaniałych rzeczy.